sales.label.learnyourpoints
Satın alma sayfalarımızı daha hızlı ve verimli kullanabilmek için
Internet Explorer 9 ve üzeri versiyonları veya Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcıları kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bu etkinlik gerçekleşti, kaçırdığınız için üzgünüz.
Sóley, Garanti Caz Yeşili: Sóley / Önce: Miss Crowley Salon İKSV 03 Ekim 2015 biletleri.

03
Eki 2015
Cmt 21:30

Etkinliği Paylaş:
İzlandalı şarkıcı ve söz yazarı Soley, 3 Ekim'de Salon'da vereceği konserle büyüleyici melodilerini sizlerin beğenisine sunacak.

İzlandalı şarkıcı ve söz yazarı Soley, 3 Ekim'de Salon'da vereceği konserle büyüleyici melodilerini sizlerin beğenisine sunacak. Çocukken klasik ve caz piyanoyla tanışan Soley, İzlandalı kült grup Seabear’a katıldı. Plak şirketi Morr Music’te İzlandalı bir diğer kült grup Múm ile komşu oldu. Kendi adıyla iki kısa, iki uzunçalar yayımlayan sanatçı, Of Monsters and Men ile birlikte ABD’yi turladı. 

Geçtiğimiz mayıs ayında yayımladığı ‘Ask The Deep’ albümüyle herkesten geçer not alan Soley, tiyatro oyunları ve kukla gösterileri için besteler yaptı. Kuzey Avrupa müziğini sevenlerin favorilerinden biri oldu, İzlanda’nın Björk ve Emiliana Torrini’den sonra en iyi kadın vokallerden biri olarak görülüyor.

Miss Crowley: Rönesans’tan fırlamışçasına minimal ve romantik  tınılar, yumuşacık bir vokal ve piyano ile buluştu, İrlandalı vokal Claire Crowley’nin ismi etrafında kuruldu, Ozzy Osbourne’un lakabına selam çaktı, 2014 başında İstanbul sahnesine hızlı bir giriş yaptı. Verdiği sayısız konserle hafızalarda yer etti, tadına henüz varamayanlar ev doyamayanlar için şimdi Salon’da.

Biletinizin barkodunu KonserVe aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

Grup / Kurumsal Satış Talep Formu

Bilet Adedi
Firma Adı
Ad Soyad
Cep Telefonu
İş Telefonu
E-posta

Önemli Kurallar

  • - Bu form bir talep formudur. Bu formun doldurulmuş olması ilgili etkinlik için yer garanti etmez.
  • - Talebiniz için ilgili Grup Satış departmanımız sizinle irtibata geçecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.