sales.label.learnyourpoints
Satın alma sayfalarımızı daha hızlı ve verimli kullanabilmek için
Internet Explorer 9 ve üzeri versiyonları veya Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcıları kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bu etkinlik gerçekleşti, kaçırdığınız için üzgünüz.
Olafur Arnalds, Nils Frahm, Olafur Arnalds & AWVFTS Salon İKSV 19 Ekim 2012 biletleri.

19
Eki 2012
Cum 21:30

Etkinliği Paylaş:
Nils Frahm: Alman piyanist, besteci, prodüktör
Olafur Arnalds: İzlandalı piyanist, indie rock müzisyeni, şarkı yazarı.
A Winged Victory For The Sullen: Adam Wiltzie ve Dustin O'Halloran'ın ortak müzik projesi.

Nils Frahm, Peter Broderick, Ólafur Arnalds, Anne Müller ve Dustin O’Halloran gibi müzisyenlerle çalıştı. 2008'de Berlin'de Durton Studio'yu kurdu. The Bells ve Wintermusik albümleri 2009'da yayımlandı. Son albümü Felt (2011) geniş kitlelerce tanınmasını sağladı. Thom Yorke onun müziğine bayılıyor.

Olafur Arnalds, Eulogy For Evolotion (2007) adlı ilk solo albümünü, Variations of Static (2008) adlı taşıyan EP takip etti. Büyük ses getiren Barbican Hall konserinden sonra Sigur Ros ile Avrupa turnesine çıktı. Elektro-akustik olarak tanımlanan sound'unu giderek daha geniş boyutlara taşıdı, 2010'da ...And They Have Escaped The Weight Of Darkness adlı albümünü yayımladı. Ekim 2011'de evinin salonunda gerçekleştirdiği Living Room Songs adlı projesi, aynı yıl albüm olarak piyasaya çıktı.

A Winged Victory For The Sullen, Ambient grubu Stars of The Lid'den Adam Wiltzie ile dream-pop grubu Devics’ten Dustin O'Halloran'ın bir araya gelmesiyle kuruldu. İkili, grupla aynı adı taşıyan ilk albümlerini Eylül 2011'de yayımladı.

Erased Tapes Records'un beşinci yılı için düzenlenen turnenin İstanbul ayağında, ilham verici bir müzik ayini için, Salon'da arka arkaya sahneye çıkıyorlar.

Grup / Kurumsal Satış Talep Formu

Bilet Adedi
Firma Adı
Ad Soyad
Cep Telefonu
İş Telefonu
E-posta

Önemli Kurallar

  • - Bu form bir talep formudur. Bu formun doldurulmuş olması ilgili etkinlik için yer garanti etmez.
  • - Talebiniz için ilgili Grup Satış departmanımız sizinle irtibata geçecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.